LipjaniPress

Nesër nis muaji i Ramazanit, Ahmeti uron besimtarët: Uroj që në këtë muaj të bëhemi të dobishëm për veten familjen

Lajme

Nis nesër muaji i madhërishëm i Ramazanit, gjatë të cilit besimtarët myslimanë do të agjerojnë duke shprehur devotshmërinë ndaj zotit dhe ndjeshmërinë ndaj njerëzve në nevojë.

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti i uron besimtarët myslimanë fillimin e Muajit të Shenjtë të Ramazanit:


“Uroj që në këtë muaj të paqes të jemi solidar dhe human ta shtrijmë doren njëri tjetrit, të bëhemi të dobishëm për veten familjen dhe shoqërinë në përgjithësi’

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Deputeti i NISMA-s kërkon kokën e Presidentit për gylenistët e kidnapuar

lipjanipress

Vazhdojnë përplasjet në Podujevë: LDK thotë se PDK po i krahason arsimtarët me qentë

lipjanipress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

lipjanipress

Video ekskluzive nga momenti i të shtënave në Pejë

lipjanipress

Deliu-Kodra: 22 tetori do dëshmojë fuqinë e PDK’së

lipjanipress

Mali me borë në mes të Shkupit (VIDEO)

lipjanipress

Ushtarët amerikanë vijnë në Kosovë, ja çfarë operacionesh do të kryejnë

lipjanipress

Kurz: Ajo që është dakorduar në Bruksel duhet të zbatohet

lipjanipress

Hoti: Tryezat po i bëjmë për të caktuar datë të zgjedhjeve

lipjanipress

Ky është vendimi i Gjykatës turke për gylenistët e deportuar nga Kosova

lipjanipress

HOTI-HARADINAJT: MOS SHIT TRIMËRI

lipjanipress

Kuvendi debaton për transformimin e FSK-së në ushtri

lipjanipress
Skip to toolbar