LipjaniPress

Nesër nis muaji i Ramazanit, Ahmeti uron besimtarët: Uroj që në këtë muaj të bëhemi të dobishëm për veten familjen

Lajme

Nis nesër muaji i madhërishëm i Ramazanit, gjatë të cilit besimtarët myslimanë do të agjerojnë duke shprehur devotshmërinë ndaj zotit dhe ndjeshmërinë ndaj njerëzve në nevojë.

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti i uron besimtarët myslimanë fillimin e Muajit të Shenjtë të Ramazanit:


“Uroj që në këtë muaj të paqes të jemi solidar dhe human ta shtrijmë doren njëri tjetrit, të bëhemi të dobishëm për veten familjen dhe shoqërinë në përgjithësi’

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Struga me Ziadin Selën

lipjanipress

Zgjedhjet e përgjithshme mbahen në fund të majit

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

VALA, PAS FUSHATËS ME NUMËR JEP EDHE 3 MIJË EURO PËR BRITANIKUN E UÇK

lipjanipress

Kush do ta zëvendësojë Isa Mustafën në krye të LDK’së? Tregon Dardan Gashi (Video)

lipjanipress

Si do të përgjigjej NATO nëse Serbia anekson Veriun?

lipjanipress

KOSOVËS DHE QYTETARËVE TÊ SAJ NUK I DUHET NJË QEVERI E VARUR NGA LISTA SERBE

Granit

Mediat serbe: Trump dhe Putin ndajnë botën, e nisin me Kosovën!

Press Lipjani

Kusari e Sejdiu kërkojnë Komision Hetimi Parlamentar për Politizim të Bordeve dhe Pozitave të Larta

lipjanipress

I shpëton rrëmbimit duke kërcyer nga bagazhi i makinës në lëvizje (Video)

lipjanipress

Policia realizon pilot projektin për vendosjen e shenjave të trafikut

lipjanipress

Veseli dëgjon gratë sipërmarrëse (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar