LipjaniPress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

Lipjani Lifestyle Rozë

Donika Shabani, e njohur si Nikka sapo ka publikuar këngën e saj më të rë Ani Mori Nuse
Para pak minutave në kanalin e Youtube’s eshte Publikuar Kjo kengë Nga Arkiva
Gjithashtu edhe në rrjetin social në Facebook ka njoftuar vet Kengetarja Nikka

Për Më Shumë Ndiqeni Linku e Këngës Më Posht

https://www.youtube.com/watch?v=DsC1889–wg

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

Mashtrimi me subvencione, i bashkakuzuari në rastin e ish-deputetit thotë se përvetësoi mbi një mijë euro

lipjanipress

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan.(Video+Foto)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

lipjanipress

Komuna e Lipjanit njofton organizatat joqeveritare

lipjanipress

Ky është serbi që EULEX’i i ngriti aktakuzë për vrasjen e 116 shqiptarëve në Vushtrri

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Përurohet objekti i ri shkollor në Bujan

lipjanipress

450 mijë euro për ndërtimin e Stadiumit në Lipjan

lipjanipress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress

Janjeva dhe janjevasit të paluhatshëm, gjithmonë LDK

lipjanipress
Skip to toolbar