LipjaniPress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

Lipjani Lifestyle Rozë

Donika Shabani, e njohur si Nikka sapo ka publikuar këngën e saj më të rë Ani Mori Nuse
Para pak minutave në kanalin e Youtube’s eshte Publikuar Kjo kengë Nga Arkiva
Gjithashtu edhe në rrjetin social në Facebook ka njoftuar vet Kengetarja Nikka

Për Më Shumë Ndiqeni Linku e Këngës Më Posht

https://www.youtube.com/watch?v=DsC1889–wg

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Përurohet projekti “Sistemi i unifikuar i adresave” në Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Gllavica përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt me drejtorët e Drejtorateve Komunale

lipjanipress

Sondazhi i organizuar nga LipjaniPress, nxjer fitues kryetarin aktual Imri Ahmeti.

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress

U përkujtuan dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Rruga apo Laminati që u ndërtua nga Ministria e Pal Lekaj

lipjanipress
Skip to toolbar