LipjaniPress

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

Lajme

Mbrëmë në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Shtatë sundimtarët e Kosovës”.
Aq shumë bastisej Familja Jashari pas luftës, saqë nipi i Komandantit Legjendar kishte mbledhur 20 burra ta armatosur.

Kjo histori zbulohet nga ish-punëtorja e UNMIK-ut.

Klikoni në videon e mëposhtme.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Press Lipjani

Edhe një premtim i Stavilecit : “Kosova e Re” do të punësojë deri 10 mijë persona

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress

Thaçi fton për “dekriminalizim të partive politike”

lipjanipress

Apel Urgjent Ta Ndihmojm Familjen Hashani (Gadime e Ulët)

lipjanipress

Deputetja e Vetëvendosjes e pranon se Shpend Ahmeti ishte në jaht, ankohet për reagimet

lipjanipress

Rrëfimi i Hamëz Jasharit, pak ditë para sulmit nga forcat serbe (Video)

lipjanipress

Në Holandë refugjatët vendosen në burgje (FOTO)

lipjanipress

Zaev edhe më tutje nuk guxon të flasë për të drejtat e shqiptarëve

lipjanipress

NË POLICINË E KOSOVËS GRADOHEN 127 TOGERË

lipjanipress

Gjoba dhe padi për partitë politike që përdorin të dhënat personale të qytetarëve

lipjanipress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

lipjanipress
Skip to toolbar