LipjaniPress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

Lajme Lipjani

Qëllimi i takimit ishte përgaditja për fillimin e fushatës. 
NISMA është e përgaditur dhe e mobilizuar për një fushatë dinjitoze me listen më të mirë të kandidatëve për asamble dhe me kandidatin më kredibil për të udhëhequr me Lipjanin z.Heset Sahiti!/LipjaniPress.com//

NISMA për Kosovën – Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti i përkushtuar të mbështet të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit pa dallim etnie

lipjanipress

Rinia e AAK-se ne Lipjan per Ramushin Kryeminister!

lipjanipress

Zyrtari i AAK’së kritikon Shpend Ahmetin pse keqpërdori familjen për të arsyetuar jahtin

lipjanipress

Pështyhet e quhet tradhtar gazetari maqedonas që raportoi për zyrtarizimin e gjuhës shqipe

lipjanipress

Zvicerani e plagos të riun kosovar

lipjanipress

Këta ish udhëheqës të UÇK’së janë në Listën e Zezë të SHBA’së (Dokument)

lipjanipress

Një shtyllë elektrike në Dobraj të Lipjanit rrezikon seriozisht kalimtarët dhe banoret pranë shtyllës elektrike(FOTO)

lipjanipress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

lipjanipress

Kuvendi i Komunës ka mbajtur mbledhjen e 8-të me radhë

Press Lipjani

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

lipjanipress

Gecaj: Hipokrizia nuk ka kufi (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar