LipjaniPress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

Lajme Lipjani

Qëllimi i takimit ishte përgaditja për fillimin e fushatës. 
NISMA është e përgaditur dhe e mobilizuar për një fushatë dinjitoze me listen më të mirë të kandidatëve për asamble dhe me kandidatin më kredibil për të udhëhequr me Lipjanin z.Heset Sahiti!/LipjaniPress.com//

NISMA për Kosovën – Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veseli dëgjon gratë sipërmarrëse (Foto)

lipjanipress

Teoritë e konspiracionit: Gjenerali kroat është shëndoshë e mirë, vetëvrasja u inskenua

lipjanipress

Opozita pyet nëse Presidenti ka bërë puç duke marrë edhe pozitën e Kryeministrit

lipjanipress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

lipjanipress

“Topliqani per Sejdiun” mbledh 2765€ per 12 ore

lipjanipress

Shpërthim më bombë në një xhami gjatë namazit të xhumas 2 të vrarë 75 të lenduar rënd

lipjanipress

Demostratat studentore të vitit 1981(FOTO)

lipjanipress

Mblidhet Këshilli i AAK’së (FOTO)

lipjanipress

IMRI AHMETIN SHPIFJET NUK E SHPËTOJNË DOT NGA DREJTËSIA

lipjanipress

Këshilltarët e PDK-së,AAK-së dhe PSDK-së, thërrasin seancë të jashtëzakonshme

lipjanipress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

lipjanipress

AKR-Dega në Lipjan, Sabit Pacolli me bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh te lapidari i heroit të kombit, Ismet Asllani,

lipjanipress
Skip to toolbar