LipjaniPress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

Lajme Lipjani

Të nderuar anëtar e aktivist të NISMA për Kosovën – Lipjan të dashur qytetar të Lipjanit. Sot më 22.09.2017 e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni” NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti.
Pjesmarrës do të jenë kandidati për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, anëtar të kryesisë nga qendra dhe nga dega e Lipjanit si dhe forumi rinorë dhe ai i gruas./LipjaniPress.com//
Ju ftojmë të merrni pjesë!
NISMA për Kosovën – Lipjan

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Press Lipjani

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Donika Gërvalla kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës

lipjanipress

PDK dega në Lipjan sot me datë 03.10.2017, ka paraqitur Kallzim penal në Prokurorinë themelore në Prishtinë kundër Adem Duriqit, Drejtor i Drejtoratit për Prokurim, Komuna e Lipjanit.

lipjanipress

U përkujtuan dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Familja e komandant Drinit pranojnë dekoratë nga Presidenti Thaçi

lipjanipress

40,000.00 euro për ndërtimin e trotuarit dhe ndriçimit publik në fshatin Bujari

lipjanipress

Trump e largon Amerikën nga një marrëveshje e rëndësishme tregtare

lipjanipress

Kosova nuk i pranon më pasaportat e serbëve të Kosovës

lipjanipress

Kusari e Sejdiu kërkojnë Komision Hetimi Parlamentar për Politizim të Bordeve dhe Pozitave të Larta

lipjanipress

Bilall Sherifi i përgjigjet Anton Berishës: Mos e fut hundën ku nuk e ke vendin

lipjanipress

Dy aksidente në Prizren, godasin këmbësorët dhe ikin nga vendi i ngjarjes

lipjanipress
Skip to toolbar