LipjaniPress

Nisma Për Kosovën: Tubim në Lipjan me datën 25.09.2017 në ora 17:00 Shtepia e Kultures “Tahir Sinani”

Lipjani Zgjedhjet 2017

Nismës për Kosovën, kandidati për kryetar z.Heset Sahiti nga radhët e Nisma-s në Lipjan i panishem z.Fatmir Limaj

Voto Heset Sahiti për kryetar të komunës voto31

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

lipjanipress

Kandidati për Kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, bashkë me shumë të rinjë, sot kanë pastruar rrugën ‘Isa Olluri’ në qytetin e Lipjanit.

lipjanipress

Azilkërkuesit në Kosovë me apartamente banimi

lipjanipress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Komunës të Lipjanit Imri Ahmeti, me bashkëpunëtorë ka bërë homazhe te lapidari i heroit të kombit Ismet H. Asllani

Press Lipjani

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Nga shtatori i 2017 shkolla fillore “Dy Dëshmoret” do të renovohet në tërësi brenda dhe jashtë.

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

Nga sot ndërpres aktivitetin tim politikë në PDK.

lipjanipress
Skip to toolbar