LipjaniPress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

Lipjani Lajme

Aksidenti ka ndodh rreth ores 07:40 te mengjesit

Shkaku i aksidentit nuk dihet ende, poashtu nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe Policia e Kosovës dhe Ndihma e shpejtë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veseli tallet me Kurtin: Kthehu nga Norvegjia, nuk do të ketë luftë

lipjanipress

Kërcënimi Trump – Kina paralajmëron luftë me SHBA

lipjanipress

Nesër nis muaji i Ramazanit, Ahmeti uron besimtarët: Uroj që në këtë muaj të bëhemi të dobishëm për veten familjen

Granit

Haziri koordinohet me BIK’un në Gjilan “për ndërtimin e xhamive dhe një qendre islamike”

lipjanipress

Deklarata shokuese e ish ushtarit serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (VIDEO)

lipjanipress

Nuk ndalet Haki Abazi: Nuk mjafton me dorëheqjen e Shpend Ahmetit, ja çka kërkon tjetër

lipjanipress

Haradinaj nga sheshi i Prishtinës thotë se Kosova nuk i fal tokë askujt

lipjanipress

Papa Françesku i reagon Trumpit: Nuk je i krishter nëse i përzë refugjatët

lipjanipress

Pal Lekaj ia atribuon meritat për pavarësinë e Kosovës shefit të tij

lipjanipress

Zyrtari i AAK’së kritikon Shpend Ahmetin pse keqpërdori familjen për të arsyetuar jahtin

lipjanipress

AGK-ja dënon presionin dhe fyerjet ndaj gazetarit të KOHËS, Agim Ademi

Granit

Veseli e Mustafa përplasen për afatin se kur votohet Demarkacioni

lipjanipress
Skip to toolbar