LipjaniPress

Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel

Lipjani

AAK ne Lipjan Nderon te Renet e Fshatit Ribar i Vogel.
Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel, ne 18 vjetorin masakres se ketij fshati.
Te renet per lirine e vendit jane themeli mbi te cilin eshte ngritur vendi yne. Qendrimi krahe familjeve eshte obligim moral dhe institucional prandaj t’i nderojme perhere dhe te perkulemi para tyre./Lipjanipress.com//
Sektori per Informim dhe Marredhenie me Publikun
AAK Dega ne Lipjan.

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Xhenoveva Ruiz Calavera viziton Xhamien e lipjanit

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Dita e verifikimit të fakteve, Kolegji AAB dhe Kallxo.com organizuan ligjëratë speciale për studentët e gazetarisë

Press Lipjani

KQZ-ja mund të mbetet pa kryetar

lipjanipress

I.Gashi: GURAKUQI POET E PATRIOT I FLAKET

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

Këshilli komunal i viktimave të dhunës në baza gjinore mban takim pune

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

lipjanipress

Edhe Komuna e Lipjanit i bashkohet aksionit ” Ta Pastrojmë Kosovën” (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar