LipjaniPress

Një smartphone Alpha-One nga një prodhuesi luksoz si Tonino Lamborghini

Autotetch

Një smartphone nga një prodhuesi luksoz si Tonino Lamborghini padyshim do të vijë me një çmim çmim të prerë. Aspekti luksoz i Alpha-One është lëkura e zezë prej lëkure italiane e punuar me dorë që gjithashtu sporton logon ‘Raging Bull’ të kompanisë së bashku me një rast të zakonshëm të telefonit të lëkurës italiane që vjen me kutinë. Gjithçka tjetër rreth telefonit, megjithatë, është shumë zhgënjyese duke pasur parasysh se sa do të duhet të shpërdorohet për të marrë një prej tyre. percjell /LipjaniPress.com//

Alpha-One ka një ekran me ekran 5.5 inç WQHD (1440×2560) dhe është mundësuar nga një Snapdragon 820 SoC tani dy vjeç. Celularësh luksoz shkon në Android Nougat dhe disponon 4GB RAM me 64GB hapësirë ​​të brendshme që mund të zgjerohet përmes kartës microSD (deri në 128GB). Telefoni i dyfishtë SIM (Nano + Nano) përmban një sensor të gjurmëve të gishtit në pjesën e pasme dhe strehon një bateri 3250mAh me QuickCharge 3.0.

Telefoni i zgjuar përmban një aparat fotografik të pasme 20 megapiksel me aperturë f / 1.8, regjistrim video 4K, OIS dhe EIS. Ekziston edhe një aparat fotografik me 8 megapikselë përballë. Alpha-One vjen me altoparlantë të dyfishtë të ballafaqimit që kanë Dolby Atmos Digital Surround për një eksperiencë të madhe audio.

Përveç përfundimit të lëkurës, pjesa tjetër e syzeve nuk bërtasin luksin apo premiumin në asnjë kuptim të fjalës. Është në dispozicion në Britani të Madhe vetëm në Harrod dhe Emiratet e Bashkuara Arabe nëpër shitës të shumtë. Është e vështirë të shohësh që ky telefon të jetë i preferuar edhe për ata që zotërojnë një Lamborghini, por veshja e lëkurës mund të jetë e mjaftueshme vetëm për elitën e vogël për ta lëvduar atë rreth qytetit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Apple mund ta bëjë iPhone X më të arritshëm për të gjithë, ul ndjeshëm çmimin e iPhone X

lipjanipress

Harrojeni iPhone 7 – ja pse iPhone 8 do të jetë më i miri

lipjanipress
Skip to toolbar