LipjaniPress

Njoftim: Gruaja Demokratike e Kosovës dega në Lipjan

Lipjani

Lipjan,17 maj 2017
Gruaja Demokratike e Kosovës dega në Lipjan, organizon tryezë diskutimi me temë ‘ Gruaja lipjanase, sfidat dhe përparësitë’ ku do të marrin pjesë gra të profileve të ndryshme! Tryeza mbahet nesër më (18.05.2017) në ora 17:00 në Restaurant ‘Rozafa’ Lipjan. Ftojmë mediat lokale të përcjellin ketë aktivitet!/Lipjanipress.com//
GDK, Lipjan
Sektori për informim dhe arkiv

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit,Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti në mbështetje të sektorit privat

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi për zhvillim ekonomik

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Kryesuesja Vlora Limani-Hajnuni seancën e të Mërkures e quan të përfunduar.(VIDEO)

lipjanipress

Mesazh i z.Hajrullahu për qytetarët e komunës së Lipjanit

lipjanipress

NJOFTIM: Te nderuar miq, shoke dhe njerez te vullnetit te mire!

lipjanipress

Arrestohen katër persona për prostitucion, ja kush janë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi.

lipjanipress
Skip to toolbar