LipjaniPress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

Lajme Lipjani

Njoftohen përfaqësuesit e Organizatave Joqeveritare – Shoqërisë civile të cilat veprojnë dhe kanë selinë në territorin e Komunës së Lipjanit, se mund ti dërgojnë propozimet e tyre për plotësimin e Komisionit vlerësues për dhënien në shfrytëzim të pronës së paluajtshme të Komunës me një anëtar ekspert nga shoqëria civile.

Për më shumë informata, klikoni linkun e mëposhtëm:

http://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/Njoftim-per-dergimin-e-propozimeve-per-anetar-komisioni-nga-shoqeria-civile.pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Organizatat ndërkombëtare të përkushtuar ta ndihmojnë Komunën e Lipjanit

lipjanipress

Thaçi: Sulmi në Gjermani i pështirë, lutemi për të lënduarit

lipjanipress

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress

Kosova renditet e para në botë me vdekjet nga COVID-19 në 1 milion banorë

lipjanipress

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress

Mërgimtari kosovar tregon tmerrin që i ndodhi në Serbi

lipjanipress

SPANJA MUND TA NJOH KOSOVËN, POR KUNDËRSHTON SHKËMBIMIN E TERRITOREVE

Rexhep Isufi

Skandaloze: S’e mësuan vjershën, mësuesja në Prishtinë turpëron fëmijët në Facebook (Foto)

lipjanipress

Kurti: pas 11qershorit populli do ta ketë ndihmen tonë sikurese edhe bizneset tjera në Kosovë në mënyrë që ta rrisim punësimin e popullsisë dhe bugjetin e shtetit dhe zhvillimin e ekonomisë të vendit.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Intelektuali Agim Bahtiri godet komandantët

lipjanipress

Vetëvendosje nuk i bashkohet LDK’së, shkon e vetme në zgjedhje

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress
Skip to toolbar