LipjaniPress

NJOFTIM: Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin

Lajme Lipjani

Rezultatet e vlerësimit të përzgjedhjes së ndërtesave përfituese për pjesëmarrje në projektin “Krijimi i Shoqatave të Pronarëve të ndërtesave të banimit në bashkëpronësi”

Komisioni vlerësues i projektit ka bërë vlerësimin e aplikacioneve të ndërtesave të banimit në bashkëpronësi të komunës së Lipjanit, të cilat kanë shprehur interesin për pjesëmarrje në projektin e financuar nga Banka Botërore “Krijimi i Shoqatave të Pronarëve të ndërtesave të banimit në bashkëpronësi” i cili mundësohet përmes Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor dhe Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik/Agjencioni Kosovar për Efiçiencë të Energjisë ndërsa zbatohet nga Konzorciumi: Consult-ENG, Riga ECODOMA dhe EECG.
Rezultatet për ndërtesat e banimit në bashkëpronësi të cilat i kanë përmbushur kriteret për pjesëmarrje në projekt i gjeni në linkun e mëposhtëm:
Shpallja-e-rezultateve-te-pergjedhjes-se-ndertesave-perfituese_Lipjan-(1)

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Luhatet koalicioni qeverisës, Kosova drejt zgjedhjeve

lipjanipress

Nis mbledhja e LDK’së, Mustafa ekzagjeron me punën që kjo parti ka bërë nëpër komuna

lipjanipress

Kryetari Ahmeti po qëndron në fshatrat ku reshjet e fundit kanë shkaktuar vërshime (Foto)

lipjanipress

Deda tregon pse dështoi FER-i

lipjanipress

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

lipjanipress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

lipjanipress

Kryeakademiku serb: Demografia në Serbi është problem i të gjitha problemeve

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

lipjanipress

Komunat ku udhëheqin koalicionet

lipjanipress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar