LipjaniPress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

Lipjani

Njoftim:Të ndëruar dhe shumë të respektuar invalid, veteran, qytetarë dhe ju njerz të vullnetit të mirë.

Veterani i luftes i Ushtris Çlirimtare të Kosovës Lulzim Bajrami ka nevoj për ndihmen tonë, pasi që djali i ti Leart L Bajrami i cili është 8 vjeqar, vuan nga një smundje e rënd, e cila e ka një kosto të pa përballushme për familje./Lipjanipress.com//
Andaj kërkojm nga ju njerz të vullnetit të mirë, që ti dilni në ndihm me aq sa keni mundsi.Të gjithë të interesuarit mund të kontaktoni në këtë Numer të telefonit:044-206-686

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Daut Haradinaj: Fitim Selimi do te jetë Kryetar i Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Lulzim Qerimi i angazhuar për komunitetin Ashkanli. A do të jetë Lulzim Qerimi nënkryetari për komunitete, ma i sukseshmi në Kosovë pritet të shohim ne vijim.

lipjanipress

Vihet gurëthemeli për ndërtimin e Shkollës së Mesme Profesionale “Adem Gllavica” në Lipjan

lipjanipress

Intervista në portalin Kosovë 2.0 për Kryetarin e Partisë Demokratike të Ashkalinjve të Kosovës

lipjanipress

Tash për tash s’ka indikacion për zgjedhje të parakohshme, Më i zëshmi për të shkuar në zgjedhje është deputeti i PDK-së Shukri Buja

lipjanipress

Blerondi nga Peja ka nevojë për ndihmën tonë për shërim jashtë vendit

lipjanipress

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress

Imami i xhamis se lipjanit Mulla Skender Mehmeti uron muajin e shenjët të Ramazanit gjith besimatave islam

lipjanipress

Përurohet projekti “Sistemi i unifikuar i adresave” në Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ndër komunat e para me sistem të prokurimit elektronik (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar