LipjaniPress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

Lajme Lipjani

Njoftim

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit se nga data 01.02.2018 të gjitha shërbimet me qytetarë në zyrën pritëse të komunës nga Drejtoria e Administratës do të fillojnë në ora 08:00 deri në 15:30.
Gjithashtu tani e tutje shërbime me qytetarë do të ketë edhe gjatë kohës së pauzes nga ora 12:00-deri në ora 13:00.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KOSOVËS DHE QYTETARËVE TÊ SAJ NUK I DUHET NJË QEVERI E VARUR NGA LISTA SERBE

Granit

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Lutfiu: Turqia do të vazhdojë t’i njohë diplomat e Maqedonisë (VIDEO)

lipjanipress

Lufta e 3-të botërore?! Ja ku do të fshihen njerëzit më të pasur në botë në këtë kohë katastrofike

lipjanipress

Kërkimfaljen e Vuciqit Stepanoviq e quan dyfytyrësi

lipjanipress

Kryetarët e Komunave vizitojnë Ramush Haradinajn në Francë

lipjanipress

Alarmi i frikshëm: Bota mund të jetë në rrezik më të madh sesa përballja Rusi–Perëndim (Foto)

lipjanipress

Pse po vetëvriten punëtorët e KEDS’it ?

lipjanipress

Sindikata e Doganës e shqetësuar për sulmin ndaj oficerëve doganorë në Vushtrri

lipjanipress

Vetëvendosje: Nëse zgjedhjet nuk manipulohen, PDK do të jetë në opozitë

lipjanipress

KEDS-i kishte mashtruar me reduktime, dënohet me 45 mijë euro

lipjanipress

Hyn në fuqi Ligji për pandeminë COVID-19, këto janë dënimet e parapara për ata që nuk respektojnë masat

lipjanipress
Skip to toolbar