LipjaniPress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

Lajme Lipjani

Njoftim

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit se Drejtoria për Planifikim Urbanizëm dhe Mbrojtje të Mjedisit ka hapur e-mailin kontaktues për qytetarë për t’ju lehtësuar atyre punën dhe marrjen e informative të ndryshme që kanë të bë me këtë Drejtori.
Nga data 12.02.2018 DPUMM do të pranoj të gjitha kërkesat për informata të ndryshme dhe në një afat sa më të shkurtër kohor do të ju përgjigjet.

e-mail: dpumm@rks-gov.net

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

I shpëton rrëmbimit duke kërcyer nga bagazhi i makinës në lëvizje (Video)

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

Pas Dardan Molliqajt, me Avdullah Hotin tallet edhe motra e tij

lipjanipress

LOJA E PISTË ME DURIMIN QYTETAR

lipjanipress

Vala e emigrantëve në pranverë, përgatitet edhe Kosova

lipjanipress

Transmetoi vrasjen drejtpërdrejt në Facebook, policia në kërkim të amerikanit (+18 VIDEO)

lipjanipress

Si i bëri 2 milionë euro për 2 vjet, Nevzat Bejta, kryetar i Gostivarit

lipjanipress

Ambasadori i Meksikës në Serbi: Jemi të përkushtuar ta ndalojmë anëtarësimin e Kosovës në të gjitha organizatat ndërkombëtare

lipjanipress

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

BE kundër pezullimit të dialogut: Nuk kontribuon në normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

lipjanipress

Familja Rugova në Zyrën e Thaçit: U dorëzohet medalja presidenciale për Ibrahim Rugovën

lipjanipress
Skip to toolbar