LipjaniPress

Njoftojmë fermerët e Komunës së Lipjanit

Lajme

Njoftojmë fermerët e Komunës së Lipjanit, se për arsye të numrit të madh të aplikacioneve të pritshme në programin e pagesave direkte, Drejtorati pë Pylltari dhe Zhvillim Rural, ka marrë vendim për të zgjatur orarin e punës në zyret pritëse ku pranohet dhe procedohet dokumentacioni i fermerëve.
Orari i punës do të jetë nga ora 8:00 deri 18:00 ditëve të punës.
Do të punohet të shtuneve dhe të dielave nga ora 8:00 deri 16:00.
Ky vendim do të zgjasë deri në përmbylljen e ftesës për aplikim të publikuar nga MBPZHR (27.03.2O17 ora 16:00 ).
Luten fermerët që ta sjellin dokumentacionin e kompletuar./Lipjanipress.com/.

https://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/Njoftim-(3)-(1).PDF.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

Dardan Molliqaj mashtroi kur tha se muri vetëm do të shkurtohet (FOTO)

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

lipjanipress

Haradinaj: Gjykata franceze s’do të ngutet, s’ekstradohem në Serbi

Press Lipjani

Këto janë pagat e reja në sektorin publik të shëndetësisë në Kosovë

Rexhep Isufi

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Hoxhaj viziton Malajzinë, bashkëpunimi ekonomik me interes reciprok

lipjanipress

170 mijë euro për ndërtimin e shtratit të lumit Sitnica

lipjanipress

Maqedoni – Nga 2.900 bursa vetëm 373 për studentët shqiptarë

lipjanipress

Hoxhaj pret mbështetjen e SHBA-së në synimet për ndërkombëtarizim

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress
Skip to toolbar