LipjaniPress

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

Lajme Lipjani Shneta

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë është 65 mijë e 350, ndërsa i të shëruarve është 56 mijë e 974.

Këto të dhëna i ka pubikuar zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti.

Sipas këtyre statistikave numri i të vdekurve nga COVID-19 ka arritur në 1 mijë e 558 persona.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lajmërim: Edhe pak muaj, vetëm këto vetura mund t’i importoni në Kosovë

lipjanipress

Jashari i fut në listë për vrasje edhe Mustafën, Veselin e Thaçin etj.. (VIDEO)

lipjanipress

VARFËRIA DHE KUSHTET E JETESËS SË KOMUNITETIT ASHKALI

lipjanipress

Trump zbut disa sanksione ndaj Rusisë

lipjanipress

Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

lipjanipress

Super arma e kroatëve që tmerroi serbët (FOTO)

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Deliu-Kodra: 22 tetori do dëshmojë fuqinë e PDK’së

lipjanipress

Drejtuesi i veteranëve në Istog paralajmëron luftë nëse Haradinaj ekstradohet në Serbi

lipjanipress

Çfarë më mësoi Sllobodan Millosheviqi për Donald Trumpin

lipjanipress

Zemaj ironizon me opozitën për Demarkacionin

lipjanipress
Skip to toolbar