LipjaniPress

Oficeri i policisë ia përplas hajnit kokën për makine (Video +16)

Lajme

Është kapur në kamera momenti kur një oficer i policisë ia përplas kokën hajnit të dyshuar për xhamit të parmë të makinës, pasi që i dyshuari e kishte goditur oficerin në Dublin.

Në video shihet i dyshuari duke folur me oficerët e policisë pranë një makine të parkuar në rrugë, transmeton Express.

Dhe papritmas, ai shihet duke e sulmuar njërin nga oficerët.

Por, ajo çka pason më pas është edhe më keq për të, pasi oficeri ia përplasë kokën për xhamit të veturës.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Instrumentistët e Vegjël Popullor nga Lipjani shpërblehen me dy çmime në Festivalin e 14-të mbarëkombëtar në Fushë -Arrëz

lipjanipress

Kryetarët e Komunave vizitojnë Ramush Haradinajn në Francë

lipjanipress

Grupi i Kumanovës dënohet me 746 vjet burg

lipjanipress

Ja çka thonë të moshuarit për mungesën e WC-ve publike në Prishtinë (VIDEO)

lipjanipress

Milaim Zeka: Nëse ju vrau PDK-ja pse bëtë koalicon me ta?

lipjanipress

Suedia rikthen shërbimin e detyrueshëm ushtarak

lipjanipress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress

Ministrja e Integrimit Europian në Serbi: BE-ja s’është e plotë pa Serbinë

lipjanipress

“Harvey” thyen rekordin amerikan me 1.250 milimetra shi për 58 orë

lipjanipress

Mediat serbe: Thaçi do t’ua japë para deputetëve serbë për të votuar për ushtrinë

lipjanipress

KEDS-i kishte mashtruar me reduktime, dënohet me 45 mijë euro

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar