LipjaniPress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

Lajme

Oficerja në Forcat e Sigurisë së Kosovës, Manushaqe Nura, ka shkruar në Facebook se po punon në bahçe përderisa po përdor shatin si mjet pune.​

Nura në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar: “Shati, mjet për të gjithë, pa dallim profesioni, feje, race a gjinie! Bashqja + Teknologjia = Lezet”, shkruan Magazina.

Më poshtë shihni fotografinë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryeakademiku serb: Demografia në Serbi është problem i të gjitha problemeve

lipjanipress

Sindikatat e rajonit debatojnë për kohezion social dhe avancim të të drejtave të punëtorëve

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Gënjen “Srbija Danas”: Kosova po furnizohet me aeroplanë e tanke nga Erdogani

lipjanipress

BE paralajmëron themelimin e Asociacionit pas rrënimit të murit në Veri

lipjanipress

Haradinaj: Mali i Zi në NATO siguri për rajonin, do ta përfundojmë edhe demarkacionin

lipjanipress

Ambasada Amerikane nuk shpreh përkrahje për zgjedhje të parakohshme

Press Lipjani

Florim Shala jep dorëheqje nga të gjitha funksionet në PDK në ditën e zgjedhjeve

lipjanipress

Veseli e Mustafa përplasen për afatin se kur votohet Demarkacioni

lipjanipress

Shtyhet Gjykimi ndaj ish-deputetit Hetem Arifi nga PAI, për Përvetësim të Parave

lipjanipress

Familja e komandant Drinit pranojnë dekoratë nga Presidenti Thaçi

lipjanipress

Udhëheqja e Alternativës zgjidhet me vota, Deda e Kusari-Lila nuk janë drejtues të saj

lipjanipress
Skip to toolbar