LipjaniPress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

Sport

Kryetari i PDAK-së Danush Ademi pas një takimi zyrtar që kishin në Suedi takuan disa zyrtar të One Life ku takimin me këta zyrtar u munesua nga familja Ademi që jetojnë në Suedi, ky takim pati sukses shumë të madh ku zyrtaret e One Life dhuruan donacion për dy ekipe të cilet luajn në Ligën totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.
Ku të dy ekipet e falenderuan Kryetarin e PDAK-së z.Danush Ademi dhe zyrtaret e One Life për donacionin të cilin e dhuruan, Gjithashtu e falenderojnë edhe Familjen Ademi të cilët e mundësuan takimin me zyrtarët e One Life në Suedi./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Arbëria humbet miqësoren e parë

Granit

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

lipjanipress

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin

Granit

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar