LipjaniPress

PDAK-Lipjan, Bajram Gashi bartës i listës.

Lipjani

Kryesia e PDAK,së në Lipjan ka finalizuar Listën e Kandidatëve për Asamble Komunale, duke e vendosur si bartës liste Bajram Gashi, – Lipjan/LipjaniPress.com

PDAK në Lipjan ne takimin e fundit, organizuar nga kryetari z.Danush Ademi, zv.ministri Besart Jashari dhe komplet kryesia e degës së PDAK.së në Lipjan ka shpallur si bartës liste Bajram Gashi nga Lipjani./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rruga apo Laminati që u ndërtua nga Ministria e Pal Lekaj

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim Raphy Darbellay dhe Daniel Zyfferey nga Zvicrra

lipjanipress

Ta ndihmojmë invalidin e luftës Irfan Xhaferin

lipjanipress

Ngrihet aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 ish-zyrtarëve të Komunës së Lipjanit

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

AKR-Dega në Lipjan, Sabit Pacolli me bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh te lapidari i heroit të kombit, Ismet Asllani,

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan kontratat për subvencionimin e Klubeve Sportive

lipjanipress

Reagon Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan

lipjanipress

Njoftohen të gjitha klubet sportive cilat aktivitetin sportiv e zhvillojnë në Komunë e Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar