LipjaniPress

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

Lipjani

Lipjan, 20 Mars 2017
Disa ditë më par në viziten e tijë Kryeparlamentari z.Kadri Veseli njëkohesisht edhe Kryetari i Partis Demokratike të Kosovës kishte kërkuar nga qytetarët e Lipjanit poashtu nga kryesia ta nxjerrin sa më par kandidatin për kryetar të kesaj dege të PDK-së në Lipjan./Lipjanipress.com//

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, dega në Lipjan, në mbledhjen e mbajtur sot unanimisht vendosi që për kryetar të Komunës për zgjedhjet lokale të këtij viti të nominoj kryetarin e kësaj dege z. Shukri Buja.
Sektori pë Informim dhe Arkiv!/Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Pse Ibrahim Rugova është figurë kaq e rëndësishme? (VIDEO)

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

REAGIM: Partia e Ashkanlinjëve për Integrim dega-Lipjan

lipjanipress

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress

LDK-Lipjan: Baica dëshmoj se di të mbështes ata që punuan për të mirën e tyre

lipjanipress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress

Përurohet projekti “Sistemi i unifikuar i adresave” në Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress
Skip to toolbar