LipjaniPress

PDK-Lipjan z. Hajrullahu vizitoi familjen Bekteshi në Rufc të Ri

Lajme Lipjani

Mbrëmë kryetari Hajrullahu mbajti takim me familjen Bekteshi ku prezantoi para tyre konceptin e Partisë Demokratike të Kosovës si dhe kërkoi mbështetje në garën për kryetar të Komunës së Lipjanit për zgjedhjet e 22 tetorit.
Familja Bekteshi, e mirëpriti si dhe njëkohësisht premtuan se do të jenë përkrahësit më të mëdhenj të z. Ismet Hajrullahu dhe të PDK-së në Lipjan. Sipas tyre Forca e Ndryshimit është ajo që i duhet më së shumti në këtë kohë komunës tonë dhe se kjo mund të arrihet vetëm me z. Ismet Hajrullahu në krye të komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//
Sektori për Informim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Asociacioni i Komunave serbe mund të formohet në Ditën e Pavarësisë së Kosovë

lipjanipress

Për Llugaxhinë nuk flitet më vetëm në Kosovë, flitet në Evropë, në Amerikë dhe gjithandej ku jetojnë dhe punojnë llugaxhiasit.

lipjanipress

Qeveria: S’kemi humbur territor, tani ta përmbyllim demarkacionin

lipjanipress

Grupi Koha tenton të fitojë financiarisht nga plagosja e Azem Vllasit

lipjanipress

Veprimtaria Shkencore e Prof.Dr.Vehbi Imeri,doctor i Shkecave të Ekonomisë dhe kandidat për deputet në Kuvendin e Republikës të Kosovës

lipjanipress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

lipjanipress

Familja e Nysret Dibranit, pas shtatë viteve bëhet më shtëpi (Foto+Video)

lipjanipress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar Këshillin e Bashkësisë Islame në Lipjan

lipjanipress

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga dhomat Speciale

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar