LipjaniPress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Vazhdon fushata dorë me dorë e kandidatit për kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, kësaj radhe u takua me shitësit e tregut të gjelbër në Lipjan.
z. Hajrullahu ju kërkoi mbështetjen për zgjedhjet e 22 tetorit dhe në të njëjtën kohë ju premtoi këtyre shitësve se në mandatin e tij qeverisës do të bashkëpunoj ngushtë me ta duke i përkrahur tregëtarët e Komunës së Lipjanit për të ju ofruar një lokacion te ri dhe kushte më të mira për shitjen e mallrave të tyre.
Këta qytetarë e mirëpritën z. Hajrullahun dhe njëkohësisht thanë se do ta përkrahin konceptin e Partisë Demokratike të Kosovës duke votuar numrin 94 dhe Forcën e Ndryshimit në zgjedhjet e 22 nëntorit./LipjaniPress.com//
Sektori për Informim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Komandanti amerikan kërkon më shumë trupa për të mposhtur talebanët

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR TË LIPJANIT, SELATIN RETKOCERI, U DREJTOHET MËSIMDHËNËSVE TË VITEVE 1990/99 ME NJË LETËR TË HAPUR

lipjanipress

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

lipjanipress

Vazhdojnë tutje protestat në Rumani (FOTO)

lipjanipress

Ligji për kundërvajtje, vështirë i zbatueshëm

lipjanipress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

Thaçi me këtë deklaratë e nervozoi keq mbrëmë Vuçiqin

lipjanipress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress

Hashim Thaçit i vjen edhe një goditje e papritur nga SHBA-ja (FOTO)

lipjanipress

Zyrtari i AAK’së kritikon Shpend Ahmetin pse keqpërdori familjen për të arsyetuar jahtin

lipjanipress
Skip to toolbar