LipjaniPress

Për çfarë po gëzohet këshilltari i Mustafës? (Foto)

Lajme

Besnik Berisha, këshilltari i kryeministrit Isa Mustafa, po feston diçka, por çka nuk ka sqaruar.

Para disa minutash, Berisha ka postuar në Facebook një foto, ku shihet i buzëqeshur, me mbishkrimin “Gëzuar!”. Por çka po feston këshilltari i Mustafës, derisa në Kuvend po vazhdon seanca e mocionit për rrëzimin e Qeverisë, mbetet të shihet në vazhdim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Medikamente me vlerë 240 mijë dollarë për QKUK nga Direct Relief

lipjanipress

Gjykata e Ferizajt jep detaje për policin e dyshuar, Përfitoi mijëra euro me fajde

lipjanipress

Gjykata merr vendim për Milaim Zekën, e lë në arrest shtëpiak

lipjanipress

Kosova propozon në Mal të Zi mbajtjen e mbledhjes së përbashkët të dy Qeverive

lipjanipress

Ismet Beqiri e godet Albin Kurtin: Unë nuk kam shtet rezervë sikur ti

lipjanipress

Kosovari akuzohet nga Erdogan për shkak të lidhjeve të afërta me Gulenin

lipjanipress

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

Gjermania dëbon 38 kosovarë përmes aeroportit të Mynihut

lipjanipress

Edhe një premtim i Stavilecit : “Kosova e Re” do të punësojë deri 10 mijë persona

lipjanipress

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

lipjanipress

Konfiskohen mbi tre mijë kg marihuanë në Gjilan

lipjanipress
Skip to toolbar