LipjaniPress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

Lajme Lipjani

Disa lexues tanë nga Luksemburgu shprehin pakënaqesin e tyre rrethë gjerave që po ndodhin në Kosovë me anë të një foto dhe disa fjal.
Qoja Kryemistrit qeto kravata se nuk kish, mbase rroga e vogël ne nga Luksemburgu poja dergojm./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

HIERARKIA E KRIMIT NË KOSOVË(VIDEO)

lipjanipress

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ndihmon Komunën e Lipjanit me miell, pako higjenike dhe ushqimore

lipjanipress

Komuna e Prishtinës paralajmëron largimin e familjeve që nuk janë raste sociale

lipjanipress

Shfaqen postere anonime kundër Papa Françeskut nëpër Romë (Foto)

lipjanipress

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress

Reagon Ali Ahmeti: Deklarata e partive shqiptare nuk cenon shtetin e Maqedonisë

lipjanipress

Vuciq: Mustafa s`më kthen përgjigje, me Kosovën do bëj atë që e ka bërë Titoja

lipjanipress

Kryesuesja dhe drejtorë të drejtorive komunale homazhe tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në Sllovi, Akllap dhe Tërbovc.

lipjanipress

Mogherini raporton të hënën për vizitën e saj në Kosovë

lipjanipress

Çelaj, i gatshëm të kandidojë për kryetar të Prishtinës (Video)

lipjanipress

“Shkrihen” marrëdhëniet SHBA – VV. Zv/ndihmës sekretari amerikan takim me Visar Ymerin

lipjanipress

Kroatët publikojnë hartën e Shqipërisë Etnike, çmenden serbët (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar