LipjaniPress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

Lajme Lipjani

Disa lexues tanë nga Luksemburgu shprehin pakënaqesin e tyre rrethë gjerave që po ndodhin në Kosovë me anë të një foto dhe disa fjal.
Qoja Kryemistrit qeto kravata se nuk kish, mbase rroga e vogël ne nga Luksemburgu poja dergojm./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Jakup Krasniqi:NË NËNTËMBËDHJETË VJETORIN E FLIJIMIT BIBLIK PËR LIRI (Foto)

lipjanipress

Vuçiq: Do të përdorim çdo mundësi për ndalimin e hyrjes së Kosovës në UNESCO

lipjanipress

Qytetari në Resnjë ndërroi jetë përderisa prente dru

lipjanipress

Kjo është dëshmia që e konfirmon! Iluminati ekziston

lipjanipress

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

lipjanipress

Hoxhaj pret mbështetjen e SHBA-së në synimet për ndërkombëtarizim

lipjanipress

Kërkohet arrestimi Nenad Çanakut, tha se Kosova është e pavarur

lipjanipress

Musliu: UNMIK ka procesverbale ku Lumezi thotë se nuk e ka provimin e jurisprudencës

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti nga nesër në tubime falënderuese për qytetarët

lipjanipress

Ministri Shala falënderon ambasadorët për ndihmën që dhanë për rrënimin e murit

lipjanipress

Gjermania i kërkon Serbisë që “problemin e Kosovës ta zgjidhë shpejt”

lipjanipress
Skip to toolbar