LipjaniPress

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

Lajme Lipjani

Kjo pasi deputeti i tyre nga partia e ashkalinjeve për integrim Hetem Arifi, votoi kundër qeverisë Kurti, meqë thotë se koalicioni VV-LDK-ë nuk e shqyrtoi kërkesën e tij që të bëhen pjesë e ekzekutivit.

Për më shumë ndiqeni kronikën e mëposhtme.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KURTI: TASH ËSHTË KOHA QË PRISHTINA TA MBAJË SHPENDIN

lipjanipress

‘Evropa do të shkatërrohet nëse fitojnë partitë e ekstremit të djathtë në Gjermani dhe Francë’

lipjanipress

IMRI AHMETIN SHPIFJET NUK E SHPËTOJNË DOT NGA DREJTËSIA

lipjanipress

Deputetët presion Qeverisë për Sigurimet Shëndetësore: Ministri është lodhu

lipjanipress

Pas PDK’së edhe VV nis përgatitet për zgjedhje, Kurti kandidat për Kryeministër

lipjanipress

Pronari i arrestuar i motelit ku qëndruan personat që plagosën Vllasin (Foto)

lipjanipress

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit edhe i pari i AKR-s në Lipjan Sabit Pacolli shpreh urimet per – Ditën e Mësuesit

lipjanipress

Zëvendësdrejtori i AKI-së s’shkon për të raportuar para Komisionit për gylenistët

lipjanipress

Avokati Alban Arifi: Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, përmes padisë, po kërcënon gazetarin Granit Duriqi

lipjanipress

Beteja e Presidentit për fajësimin e bashkësisë ndërkombëtare

lipjanipress

Shpërthim më bombë në një xhami gjatë namazit të xhumas 2 të vrarë 75 të lenduar rënd

lipjanipress
Skip to toolbar