LipjaniPress

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Lipjani

Kryetari i Kuvendit të Kosovës ,Kadri Veseli, njëherit lider i Partisë Demokratike të Kosovës , sot bëri homazhe tek pllaka përkujtimore , në përvjetorin e 18-të të rënies heroike të heroit të Kombit Ismet Asllani.Ai shoqërohej nga strukturat e degës së PDK-së në Lipjan të prirë nga kryetari Shukri Buja gjithashtu deputete Kuvendit të Kosovës dhe Selvije Halimi ,kryetare e Gruas Demokratike dega ne Lipjan si dhe deputete e Kuvendit të Kosovës .
Sektori për informim dhe arkiv./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

21 Masi Dita Botërore të Sindromes “Down”

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës ditëve në vijim

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagim në komunikatën e VV

lipjanipress

Zhduket një femër në Lipjan

lipjanipress

Emrat e përsonave nga komuna e lipjanit të cilët jan fut në listen e veteranëve të UÇK’së

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të marrin pjesë në takimin e përbashkët pronarët e banesave kolektive.

lipjanipress

QYLAGA DHE KROJMIRI MBËSHTESIN LËVIZJEN VETËVENDOSJE! DHE SELATIN RETKOCERIN (Foto)

lipjanipress

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

lipjanipress

Mbi 3 milion euro investime në Komunën e Lipjanit

lipjanipress

Lipjani shumë shpejtë edhe me fusha të hapura sportive

lipjanipress

Lipjan dhe në këto vende nesër do të ketë reduktime të rrymës

lipjanipress
Skip to toolbar