LipjaniPress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

Lajme Lipjani

Partia  Socialdemokrate e Kosovës ka mbajtur para pak minutave një aksion para objektit të Qeverisë së Kosovës.

Në muret e objektit të Qeverisë së Kosovë, PSD  ka shkruar “Krejt dhe drejt = I gjithë pushtetit sovjetëve”.

Pas këtyre mbishkrimeve, anëtarët e PSD-së kanë tentuar që të njëjtin mbishkrim ta shkruajnë edhe në objektin e Kuvendit të Kosovës, por këtu ka filluar përleshja mes anëtarëve të PSD-së dhe zyrtarëve të Policisë  së Kosovë.

Si pasojë e përleshjes, një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore.

Me të përfunduar aksioni, autoambulanca është parë para objektit të Kuvendit të Kosovës, e cila i ka ofruar tretman mjekësor zyrtarit policor.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Goditet në kokë me shufër hekuri një 12-vjeçar nga Shkupi

lipjanipress

“The Telegraph” i përgjigjet Trumpit me Ritën dhe refugjatet më inspiruese

lipjanipress

Glauk Konjufca: Nëse Shpendi ishte me jahtin e Devollëve, duhet të merret në përgjegjësi

lipjanipress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

lipjanipress

Sabit H. Pacolli: Kryetari i degës së AKR-së në Lipjan uron besimtaret islam muajin e shenjtë të Ramazanit

lipjanipress

Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel

lipjanipress

Trump zbut disa sanksione ndaj Rusisë

lipjanipress

Haradinaj, Vulinit: Shqiptarët s’kanë bërë dhe s’bëjnë kurrë spastrim etnik

Press Lipjani

Kuvajti i ekzekuton me varje 7 persona, përfshirë edhe princin

lipjanipress

Gashi: Sulmi ndaj avokatit i ngjashëm me sulm ndaj një gjyqtari apo prokurori

lipjanipress

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress

Ekskluzive: Rugova e dërgoi Adem Jasharin për trajnime në Shqipëri (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar