LipjaniPress

Përmbledhëje e programit të së enjëtes në Shtime gjatë përurimit të SPIN TV (VIDEO+FOTO)

Lajme Lipjani

Për të gjithë shikuesit një përmbledhëje e programit të djeshëm në Shtime gjat përurimit të SPIN TV dhe kronika tjera të lajmeve , shum suksese në punen si televizion i ri, ju uroj qdo te mir e shumë suksese Dani Rzsh me respek të veqant T .Kurtishi ./Lipjanipress.com//


Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i FR-AKR-së në Lipjan Bekim Olluri ka takuar të rinjtë e Gllogovcit të Lipjanit

lipjanipress

Gjuriq: Asociacioni të themelohet ashtu siç jemi marrë vesh në Bruksel

lipjanipress

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan z. Selatin Retkoceri, me bashkëpunëtorët vizituan Krojmirin, Shalen, dhe Kleçken:

lipjanipress

Portali i njohur evropian shkruan se SHBA-ja detyroi Thaçin të heq dorë nga ushtria

lipjanipress

Kthehet në rigjykim rasti i Oliver Ivanoviq-it

lipjanipress

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

lipjanipress

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

lipjanipress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

lipjanipress

Shqipe Pantina jep dorëheqje

lipjanipress

Thaçi: Sulmi në Gjermani i pështirë, lutemi për të lënduarit

lipjanipress

Arrestohet ushtari gjerman, planifikonte sulm terrorist

lipjanipress

Mimoza Kusari i përgjigjet të përditshmes “Zëri”

lipjanipress
Skip to toolbar