LipjaniPress

Plagoset një femër me armë zjarri në Prishtinë

Lajme

Sot rreth orës 09:30 minuta në Prishtinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri, viktima është femër dhe ka pësuar lëndime. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha
.
“Ju njoftojë se me datë 04.02.2017 rreth orës 09:30 ka ndodhur një rast plagosje në Prishtinë. Viktima është një femër K-shqiptare, kurse i dyshuari është mashkull K-shqiptar. Njësitë policore kanë dal ne vendin e ngjarjes e gjithashtu edhe ambulanca e cila e ka dërguar viktimën në emergjencë në QKUK. Njësitet relevante janë duke kryer procedurat hetimore lidhur me këtë rast”, ka thënë Daut Hoxha për lajmi.net.

Sipas burimeve të lajmi.net, ky ka qenë konflikt familjar ku burri ka plagosur gruan e tij, por nuk dihet shkaku që ka quar deri te incidenti.

Lexuesit e Gazetës Express kanë thënë se ngjarja ka ndodhur në lagjen Toukbahqe, konkretisht në rrugën ”Bledi”- në Prishtinë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në 36 vjetorin e rënies përkujtohen dëshmorët Naser Hajrizi dhe Asllan Pireva

lipjanipress

O’Connell i bindur që Franca do ta trajtojë fer Haradinajn

lipjanipress

Lista Srpska: Prishtina të themelojë Asociacionin

lipjanipress

Abrashi: S’kemi kohë për dëshirat e opozitës

lipjanipress

Veseli dëgjon gratë sipërmarrëse (Foto)

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Rryma të ngrohta ajrore drejt Arktikut, hulumtuesit thonë se nuk kanë parë kurrë diçka të tillë

lipjanipress

Prizren: Për t’u shpëtuar shefave hidhet nga kati i dytë

lipjanipress

FAZ: Brenda Kosovës po krijohet një Republika Srpska

lipjanipress

Mishi i kalbur nga Brazili, BE në alarm! Po Shqipëria?

lipjanipress

DETAJET e ngjarjes tronditëse në Fier, çfarë ndodhi me nxënësen e Dizajnit

Press Lipjani

‘Kodra e Trimave’ proteston kundër ndaljes së shpeshtë të rrymës (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar