LipjaniPress

Policia jep detaje për djegien e zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut

Lajme

Policia e Kosovës ka dhënë detajet e djegies së djeshme të zyrave të partisë serbe në Mitrovicën e Veriut “DSS”
Policia thotë se rasti ndodhi rreth orës 3, mirëpo, përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për persona të lënduar.

“Në vendin e ngjarjes kanë dal te gjitha njësitet përkatëse, ndërsa Njësiti Zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për te lënduar”, thotë policia.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Vlade Cetkovic” në Mitrovicën e Veriut. /express/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Incidente gjatë takimit elektoral të Le Pen, sulmohet një deputet

lipjanipress

KQZ: Votuan 43.82 për qind e qytetarëve me të drejtë vote

lipjanipress

Në Kolegjin ABB i mbylli punimet Simpoziumi I “Qasja bio-psiko-sociale ndaj problemeve të shëndetit mendor”

Press Lipjani

Thaçi: BE nuk po i kupton deputetët që s’i hapin rrugë liberalizimit të vizave

lipjanipress

Kërkohet arrestimi Nenad Çanakut, tha se Kosova është e pavarur

lipjanipress

Murat Jashari vllau i “Ismet Jasharit” ishte zotuar se do të vriste ‘tradhtarët’ (Foto)

lipjanipress

Një shtyllë elektrike në Dobraj të Lipjanit rrezikon seriozisht kalimtarët dhe banoret pranë shtyllës elektrike(FOTO)

lipjanipress

Komuna e Prishtinës paralajmëron largimin e familjeve që nuk janë raste sociale

lipjanipress

Kështu duket qyteti qe e ndërtoi Pacolli nga zeroja (Foto)

lipjanipress

Nazim Bllaca dënohet me burgim

lipjanipress

Ky është dëmi më i madh që Thaçi ia shkaktoi Kosovës (VIDEO)

lipjanipress

Florim Shala jep dorëheqje nga të gjitha funksionet në PDK në ditën e zgjedhjeve

lipjanipress
Skip to toolbar