LipjaniPress

Policia thotë se ka konfiskuar qindra kilogramë drogë

Lajme

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike janë arrestuar disa persona të dyshuar si dhe janë konfiskuar qindra kilogramë substancë narkotike.

Për këtë arsye është thirrur një konferencë e jashtëzakonshme për media, transmeton Express.

“Në këtë konferencë do të informoheni me detajet lidhur me hetimin dhe arrestimin e personave të dyshuar, që ndërlidhen me operacionin policor të realizuar në dy rajone.

Vendi: Salla e stacionit policor “Qendra” në Prishtinë.

Ora: 15:30.

Datë: 26.04.2017

Ftohen të gjitha mediat të marrin pjesë në këtë konferencë, ku do të kenë mundësin të marrin pamje gjatë gjithë konferencës”- thuhet tutje në komunikatën e policisë./Gazeta Express

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së në Lipjan Votohet unanimisht lista për kandidat të KK-së Lipjan, 21 gusht 2017

lipjanipress

Veseli e Mustafa përplasen për afatin se kur votohet Demarkacioni

lipjanipress

Vdekja e 4-vjeçarit nga qentë, helmim masiv i kafshëve të rrugës nëpër Maqedoni

lipjanipress

Sërish sulme në Siri, vriten dhjetëra persona

lipjanipress

Le Figaro: Kosova, zona ku depërtojnë ekstremistët islamikë

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

lipjanipress

Haradinaj, Vulinit: Shqiptarët s’kanë bërë dhe s’bëjnë kurrë spastrim etnik

Press Lipjani

Haradinaj: Nëse Qeveria vonon projektligjin e Ushtrisë, e bëjmë deputetët

lipjanipress

Gazetari amerikan pas qëndrimit në Mitrovicë: Në Kosovë, paqja është e ndërtuar mbi ndarjen

lipjanipress

Në këto vende nuk do të ketë rrymë gjatë ditëve të ardhshme

lipjanipress

Beograd, një veturë në lëvizje shpërthen afër një shkolle (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar