Lipjanipress

Prishtinë, arrestohen dy të mitur për posedim të narkotikëve

Lajme

Janë arrestuar dy të mitur dje në Prishtinë për posedim të narkotikëve, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.
Në komunikatë thuhet se të arrestuar janë një burrë dhe një grua, transmeton Koha.net.

“Gjatë kontrollit te të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thotë PK.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pasi janë intervistuar, janë liruar në procedurë të rregullt.

Facebook Comments

Related posts

Policia: Do të veprojmë në tërë Kosovën në mbrojtje të votës

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli priti në takim përfaqësueset e projektit zviceran Kujdesi Shëndetësor i Qasshëm dhe Cilësor

lipjanipress

NATO strikt neutrale ndaj statusit: Nuk ua njeh Mustafës e Thaçit postet që i mbajnë

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli