LipjaniPress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

Lajme

Kemi parë shpesh vozitës të pakujdesshëm që rrezikojnë të tjerët dhe vetën në komunikacion.
Mosrespektimi i sinjalistikës dhe mospërshtatja me kushtet në komunikacion, përgjithësisht janë burim i aksidenteve.

Një aksident tragjik sot për një fije floku është shmangur në Prishtinë, transmeton lajmi.net.

Një vozitës krejtësisht i pa kujdesshëm për pak sa nuk ka shkaktuar tragjedi. Ai ka hyrë në parakalim ndërmjet dy vetura në pjesën e Prishtinës që ndanë lagjet Ulpiana dhe Dardania, afër selisë kryesore të Postës dhe Telekomit të Kosovës.

Në veturë kanë qenë disa persona dhe ajo ishte me targa 06, targa këto të rajonit të Gjilanit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Anija e inteligjencës ruse fundoset në Detin e Zi (Video)

lipjanipress

Presidenti dhe Kryeministri s’thonë asnjë fjalë për dorëheqjen e Shefit të AKI’së

lipjanipress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

lipjanipress

Krimi i organizuar me emigrantë – në Gjykatën e Apelit arrijnë 178 dosje

lipjanipress

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

Një vajzë e vogël kafshohet nga gjarpri, në QKU s’ka serum

lipjanipress

Vazhdojnë dëshmitë në rastin “Kumanova”

lipjanipress

Vazhdojnë tutje protestat në Rumani (FOTO)

lipjanipress

Serbët e dehur ankohen se u rrahën nga dikush që fliste shqip

lipjanipress

Kryeministri i vendit kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet me shumicë myslimane

lipjanipress

Haradinaj për AFP: Dialogu mund të vazhdojë vetëm nëse Serbia e njeh Kosovën

lipjanipress

Roberts: Serbia dhe Kosova duhet të shkëmbejnë territorin

lipjanipress
Skip to toolbar