LipjaniPress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Në vazhdën e takimeve me qytetarë sipas agjendës së fushatës zgjedhore , kryetari i Komunës së Lipjanit dhe kandidati për kryetar të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, bashkë me ekipin e tij,shkruan  LipjaniPress.com

Banorët e Bujanit i kishin përgatitur mikpritje të jashtëzakonshme Imri Ahmetit, si me pjesëmarrje ashtu edhe përmes bashkëbisedimit të ngrohtë, i cili bashkëbisedim rezultoi me shumë ide dhe sugjerime që banorët e Bujanit dhanë, sugjerime të cilat Ahmeti i mori parasysh dhe i garantoi banorët se ato do të jenë pjesë e programit të tij.transmeton/Lipjanipress.com//
Në fjalën e tij, Ahmeti i falënderoi përzemërsisht banorët e Bujanit për prezencën e madhe.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

UP dëmtohet mbi gjysmë milioni euro, shkak një vendim i paligjshëm i ish-rektorit – askush s’jep përgjegjësi

lipjanipress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress

Mustafa e Vuçiq në Bruksel do të diskutojnë për zbatimin e marrëveshjeve

lipjanipress

Kuvendi merr vendim për emërimin e sheshit tek teatri i qytetit me emrin Ismail Kadare

Press Lipjani

PDK e LDK po i mbajnë të fshehura listat e kandidatëve për deputetë

lipjanipress

Janjeva dhe janjevasit të paluhatshëm, gjithmonë LDK

lipjanipress

Lista Srpska: Prishtina të themelojë Asociacionin

lipjanipress

Suedia rikthen shërbimin e detyrueshëm ushtarak

lipjanipress

Dhjetëra pasagjerë evakuohen pas “eksplodimit në metronë e Parisit”

lipjanipress

Ish –Drejtori Arsimit në Prishtinë: Ahmeti të japë përgjegjësi për punësimin e 276 militantëve

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress
Skip to toolbar