LipjaniPress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Në vazhdën e takimeve me qytetarë sipas agjendës së fushatës zgjedhore , kryetari i Komunës së Lipjanit dhe kandidati për kryetar të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, bashkë me ekipin e tij,shkruan  LipjaniPress.com

Banorët e Bujanit i kishin përgatitur mikpritje të jashtëzakonshme Imri Ahmetit, si me pjesëmarrje ashtu edhe përmes bashkëbisedimit të ngrohtë, i cili bashkëbisedim rezultoi me shumë ide dhe sugjerime që banorët e Bujanit dhanë, sugjerime të cilat Ahmeti i mori parasysh dhe i garantoi banorët se ato do të jenë pjesë e programit të tij.transmeton/Lipjanipress.com//
Në fjalën e tij, Ahmeti i falënderoi përzemërsisht banorët e Bujanit për prezencën e madhe.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Partia e Ashkalive për Integrim – dega në Lipjan ka mbajtur Kuvendin Zgjedhor (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

lipjanipress

Kryeministri: E zgjidhëm një problem të brendshëm me ndihmën ndërkombëtare (LIVE VIDEO)

lipjanipress

Veseli: Të rënët e Rezallës janë meritorë të lirisë sonë

lipjanipress

Çka po ndodh, blindohet Moska me trupa, raketa dhe avionë

lipjanipress

Nesër në Kosovë rikthehet i ftohti dhe ngricat

lipjanipress

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress

Tërheqja e Thaçit dhe Veselit nga Specialja- A u tradhtuan e shfrytëzuan deputetët e PDK’së?

lipjanipress

Deputeti i NISMA-s kërkon kokën e Presidentit për gylenistët e kidnapuar

lipjanipress

Policia realizon pilot projektin për vendosjen e shenjave të trafikut

lipjanipress

Kush po kërkon të ndërtojë 5 spitale në qendrat më të mëdha rajonale? Tregon ministrja Bajrami (Video)

lipjanipress

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress
Skip to toolbar