LipjaniPress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

Lajme Lipjani

Edhe sa kohë duhet pritur qytetarët që të ndriçohet rruga e cila të shpie nga qyteti i Lipjanit në drejtim të ETC-së
Lipjan 23 nëntor
Rruga katër korësi e cila nga qyteti i Lipjanit shkon në drejtim të ETC-së, e ndërtuar gati një vit më parë ende nuk është e ndriçuar.Qytetarët të cilët lëvizin në këtë drejtim janë të brengosur për shkak të sigurisë së tyre.  Ata nuk guxojnë të qarkullojnë në këtë rrugë lirshëm në orët e mbrëmjës për shkak të ndonjë rreziku të mundshëm,  qoftë nga qentë endacak apo edhe rreziqe të tjera të mundshme. Lexuesi mund ta percjellë videon e cila tregon të vërtetën për këtë rrugë katër korsi. /Lipjanipress//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Katër aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje janë liruar nga masa e arrestit shtëpiak respektivisht paraburgimit.

lipjanipress

ATK në janar mbylli 22 lokale të lojërave të fatit (FOTO)

lipjanipress

Serbia ka bllokuar linjën energjetike Kosovë-Shqipëri

lipjanipress

Gjenden mbetje mortore në Novi Pazar

lipjanipress

Mesazhi i Papa Françesku për Kosovën: Mos bëni luftë

lipjanipress

AMBASADA BRITANIKE: QEVERIA ARGUMENTOI LIGJSHMËRINË E DREJTORIT TË DOGANAVE

lipjanipress

Zjarr në një punëtori në burgun e Idrizovës

lipjanipress

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani

Pa mbështetje në Kosovën e lirë

lipjanipress

Ymeri: Dialogu s’bën të vazhdojë, Isa dhe Hashimi janë të nënshtruar

lipjanipress

Konjufca ia përsërit Fajonit qëndrimin e VV’së për Demarkacion

lipjanipress

Rritet niveli i ujit në lumenjtë e Maqedonisë

lipjanipress
Skip to toolbar