LipjaniPress

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.

Lajme Lipjani Maqedoni

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.
PROTESTA MBAHET: 28 ora 14:00Nëntor Sheshi Skenderbeu Prishtinë./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u shokua (Video)

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti agjendën elektorale të takimeve me qytetarët e vazhdoj sonte në Kraishtë

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

A JANË TË RREZIKUR NGA KANCERI DHE LEUKEMIA? ATA QË JETOJN DHE PUNOJN AFËR LINJAVE TË TENSIONIT TË LARTË

lipjanipress

Në Kolegjin ABB i mbylli punimet Simpoziumi I “Qasja bio-psiko-sociale ndaj problemeve të shëndetit mendor”

Press Lipjani

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

KF Ulpiana nuk i paguan lojtarët mbeten me gishta ne goj qe dy muaj

lipjanipress

Ministri Shala falënderon ambasadorët për ndihmën që dhanë për rrënimin e murit

lipjanipress

Digjet ferma bashkë me 28 krerë lopë në Ferizaj (Foto)

lipjanipress

Partia Demokratike e Kosovës-dega në Lipjan ka propozuar emrat e kandidatëve për deputetë

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar