LipjaniPress

Provokim apo aderim!? Gazetari Duriqi kapet “mat” në takim me kryetarin e PDK-së së Lipjanit

Lajme Lipjani

Gazetari i cili njihet për afërsinë me kryetarin aktual të Lipjanit, Granit Duriqi, është takuar me kryetarin e PDK-së së Lipjanit, Hyzer Rizani.

Në foton që e ka siguruar portali “Lipjanipress”, shihen Duriqi dhe Rizani në një restaurant në Lipjan.

Në takim kanë marrë pjesë vetëm ata dy. Duke u thirrur në burime të portalit tonë mbrenda PDK-së, gazetarit Duriqi, i’u është bë ftesa për të qenë pjesë e PDK-së së Lipjanit në zgjedhjet lokale të cilat mbahen në tetor të këtij viti.

Gazetari Duriqi është kontaktuar nga portali dhe ai as nuk ka mohuar e as pohuar asgjë rreth lajmit për një aderim të mundshëm të tij në PDK. “Koha do ti dëshmoi të gjitha reth pytjes tuaj”, ka thënë shkurtimisht Duriqi. Se a do të kemi ndonjë aderim të mundsshëm të Duriqit në PDK, apo është vetëm një takim pune me kryetarin Rizani, mbetet të shihet në ditët në vijim.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Babë e bir i sulmojnë mësimdhënësit në Gjilan me sopat

lipjanipress

12-vjeçarja vdes pas përdorimit të tepërt të deodorantit

lipjanipress

Rritet numri i aksidenteve në punë

lipjanipress

Shoqëria Civile në Lipjan, e kënaqur me zbatueshmërinë e Strategjisë për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun nga ana e Komunës

lipjanipress

Lajmi i portaleve të pushtetit se Lëvizja VETËVENDOSJE! është në panikë ka rritur interesimin e qytetarëve për t’ju bashkuar Lëvizjes.

lipjanipress

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron qytetarët të kenë kujdes me Bitcoin!

lipjanipress

Krijimi i Qeverisë së re proces i komplikuar, ja çfarë thonë analistët

lipjanipress

Mesazhe paqeje e tolerance për Kurban Bajram

lipjanipress

Thaçi në dijeni për listën e ekzekutimeve të Murat Jasharit

lipjanipress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

lipjanipress

U mbajt takimi radhës me strukturat e LDK-Lipjan,

lipjanipress

Merkel për herë të parë pas grusht-shtetit viziton Turqinë

lipjanipress
Skip to toolbar