LipjaniPress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

Lipjani

Të nderuar anëtarë subjektesh politike në Lipjan, të nderuar  kandidatë për këshilltarë komunal dhe ju kandidatë për kryetar.

Redaksia e LipjaniPress nga sot hap zyrtarisht hapësirat  reklamuese e publicitare për të gjithë pa dallim.

Me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

Secili kandidat që dëshiron ta njoh suksesin e tij përmes publicitetit mund të na shkruaj në inbox.

Redaksia e LipjaniPress për të gjithë ata që reklamojnë te ne do të përgatisim edhe një storie profesionale për biografinë e tij.

Me respekt LipjaniPress

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Sondazhi i fundit: Për Kryeminister, VV Albin Kurti del, fitues i Zgjedhjeve të 11 Qershorit

lipjanipress

Aksident në Lipjan (FOTO)

lipjanipress

“Topliqani per Sejdiun” mbledh 2765€ per 12 ore

lipjanipress

Kryetari i FR-AKR-së në Lipjan Bekim Olluri ka takuar të rinjtë e Gllogovcit të Lipjanit

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt me drejtorët e Drejtorateve Komunale

lipjanipress

Shukri Buja: Ja çka më pyetën hetuesit!

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në ditët në vijim

lipjanipress

Nazim Bllaca dënohet me burgim

lipjanipress

Tash për tash s’ka indikacion për zgjedhje të parakohshme, Më i zëshmi për të shkuar në zgjedhje është deputeti i PDK-së Shukri Buja

lipjanipress

Studentja Miranda Limani Njëra ndër antarët e shumta të cilat ju kanë bashkangjitur LDK-së

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress
Skip to toolbar