LipjaniPress

Publikohet edhe video e fushatës luksoze të Refiqe Tërnavës

Lajme

Refiqe Tërnava është pjesë e garës për të zënë një ulëse në Parlamentin e Kosovës. Tërnava është pjesë e listës së koalicionit LDK-AKR për zgjedhjet e 11 qershorit.
Ajo është e bija e myftiut të Kosovës, Naim Tërnava. Diçka që po e karakterizon atë këtë parafushatë, është se së fundi të shtunën në Mitrovicë është parë t’i jetë bashkuar bashkëpartiakëve të saj me një makinë luksoze të markës BMW.

Më poshtë mund të shihni pjesë kur Tërnava dje ju bashkua presidentit të AKR-së, Behgjet Pacolli dhe anëtarëve tjerë të kësaj partie në aktivitetin e mbajtur.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryeministër z.Ramush Haradinaj zëvendëskryeminister z.Fatmir Limaj shikoje këtë Çlirimtarin është nga Llapushniku Malush Gashin bashkëluftetarë i joni

lipjanipress

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress

Shala i LDK’së: Si ka mundësi që veturat e Komunës së Prishtinës të shpenzojnë nga 25 litra në 100 km?

lipjanipress

KEDS-i kishte mashtruar me reduktime, dënohet me 45 mijë euro

lipjanipress

Çfarë premtuan deri tash partitë politike që po e kërkojnë votën?

lipjanipress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

lipjanipress

Kudo mbështetje e fuqishme për PDK-në dhe kandidaten Selvije Halimi(FOTO)

lipjanipress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

lipjanipress

Pronari i arrestuar i motelit ku qëndruan personat që plagosën Vllasin (Foto)

lipjanipress

Ende e pasigurt mbështetja financiare nga shteti për të akuzuarit nga Specialja

lipjanipress

Rezultatet: LSDM udhëheq në 43, VMRO-DPMNE në 14, ndërsa BDI në 10 komuna

lipjanipress

Nesër në Mitrovicë nisin gërmimet për varrezë të dyshuara masive

lipjanipress
Skip to toolbar