LipjaniPress

Publikohet edhe video e fushatës luksoze të Refiqe Tërnavës

Lajme

Refiqe Tërnava është pjesë e garës për të zënë një ulëse në Parlamentin e Kosovës. Tërnava është pjesë e listës së koalicionit LDK-AKR për zgjedhjet e 11 qershorit.
Ajo është e bija e myftiut të Kosovës, Naim Tërnava. Diçka që po e karakterizon atë këtë parafushatë, është se së fundi të shtunën në Mitrovicë është parë t’i jetë bashkuar bashkëpartiakëve të saj me një makinë luksoze të markës BMW.

Më poshtë mund të shihni pjesë kur Tërnava dje ju bashkua presidentit të AKR-së, Behgjet Pacolli dhe anëtarëve tjerë të kësaj partie në aktivitetin e mbajtur.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani

Haradinaj: Ka deputetë brenda LDK’së që s’do ta lejojnë Demarkacionin

lipjanipress

Treshja e PDK-së me mesazh të koduar »: Punët e mëdha fillojnë nga një hap i vogël

Granit

Edhe ushtarët maqedonas bëjnë shqiponjën

lipjanipress

LDK fillon t’i bojkotoj seriozisht seancat, nuk e voton marrëveshjen e IPA-s

lipjanipress

Kur shqiptarët mbronin me gjak Manastirin e Deçanit

lipjanipress

Thaçi: Progresi nëntëvjeçar i Kosovës është vlerësuar nga Trump dhe liderët europianë (Video)

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress

Emisioni Komiteti Qendror – mysafir Lirak Çelaj (Video e plotë)

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress

Liria e medias, Kosova renditet e 82’ta

lipjanipress
Skip to toolbar