Lipjanipress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

Lajme

Ivanka Trump, e bija e Presidentit Donald Trump, vitin e kaluar ka kaluar disa ditë pushimi me bashkëshortin dhe miken e tyre të ngushtë, Wendi Deng Murdoch, ish gruan e miliarderit Rupert Murdoch. Por qëllojani e dashura e kujt është ajo tani? Ajo raportohet se është në lidhje me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin.

Trump u takua me të dashurën e Putin në Dubrovnik të Kroacisë.

Lajmet për një lidhje të mundshme në mes të Putin dhe Murdoch ka kohë që qarkullojnë. US Magazine ka raportuar marsin e kaluar se lidhja e tyre zgjat prej vitesh, pas divorcit më 2014 respektivisht 2013 dhe se është ‘serioze’.

Ndërkohë Daily Mail më 2014 kishte raportuar se Ivanka dhe Wendi janë shoqe para se Trump të shpallte kandidaturën për President.

 

Facebook Comments

Related posts

Masa të reja të mbrojtjes së kufijve: Prej sot kosovarët e kanë më vështirë të kalojnë ilegalisht në Zvicër

lipjanipress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

lipjanipress

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani
Albanian
Kalo te paneli