LipjaniPress

Putin thotë se Rusia nuk e ka ndërmend të përzihet në zgjedhjet e Francës

Bota Lajme

Presidenti rus Vladimir Putin është takuar sot me kandidaten e ekstremit të djathtë për presidente të Francës, Marine Le Pen në Kremlin.

Kreu i Rusisë, me këtë rast i tha asaj se Moska nuk ka ndërmend të ndërhyjë në zgjedhjet presidenciale në Francë, raporton Reuters, përcjellë Klan Kosova.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Shteti po humbet mijëra euro nga mos shitja e pasurisë së sekuestruar (Video)

lipjanipress

Shpërthim më bombë në një xhami gjatë namazit të xhumas 2 të vrarë 75 të lenduar rënd

lipjanipress

Edhe Sheshelj po frikësohet për “sulm” në veri të Kosovës

lipjanipress

Kadri Veseli lanson “Fondin Rinor” për përkrahjen e ideve të reja në PDK

lipjanipress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

lipjanipress

9 të vdekur gjatë luftimeve në Ukrainë

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress

Rrustemi: Janë mbi 118 mijë votues të rijnë në këto zgjedhje

lipjanipress

Medikamente me vlerë 240 mijë dollarë për QKUK nga Direct Relief

lipjanipress

Demolohet një pjesë e ulëseve të poligonit sportiv tek gjimnazi “Ulpiana” në Lipjan

Granit

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress
Skip to toolbar