LipjaniPress

QKUK më saktësisht në zyrat e administratës kishin hyrë persona të dyshuar

Lajme Lipjani

Policia e Kosovës me anë të një komunikate ka konfirmuar se sot në QKUK më saktësisht në zyrat e administratës kishin hyrë persona të dyshuar.
Njesitet policore kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes, dhe pas kryerjes së hetimeve kanë hapur rastin si dëmtim prone, rast që dyshohet të ketë ndodhur gjatë fundjavës, transmeton Lajmi.net.
Sot rreth orës 07:50, policia ka pranuar informatën se në QKUK, saktësisht në zyrat e administratës, kanë hyrë persona të dyshuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet e nevojshme policore, të cilat pas përfundimit të fazës fillestare të hetimit, si dhe pas ekzaminimit të vendit të ngjarjes, me urdhër të prokurorit përkatës kanë hapë rastin Dëmtim prone. Rast ky që dyshohet të ketë ndodhur gjatë fundjavës.

Aktualisht policia në bashkëpunim me institucionet relevante është duke punuar për ndriçimin e plotë të rastit,raporton Gazeta “Ekxpress”.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ky është dëmi më i madh që Thaçi ia shkaktoi Kosovës (VIDEO)

lipjanipress

Alarmi vjen nga Franca: Trump dhe Putin do të “rivizatojnë” hartën e Evropës

lipjanipress

Vjen një informacion për kuponët fiskalë

lipjanipress

Rusia përzihet edhe në zgjedhjet presidenciale franceze

lipjanipress

Biografia e kandidatit për kryetar, z. Selatin Retkoceri

lipjanipress

Fillon ndërtimi i objektit të ri shkollor në fshatin Rubovc

lipjanipress

Koha kur në Kosovë vriteshin fëmijët për hakmarrje (Video)

lipjanipress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR TË LIPJANIT, SELATIN RETKOCERI, U DREJTOHET MËSIMDHËNËSVE TË VITEVE 1990/99 ME NJË LETËR TË HAPUR

lipjanipress

Rrëzohet aeroplani luftarak amerikan që po shkonte drejt Koresë së Veriut (FOTO)

lipjanipress

Mohgerini ndryshon agjendën, në Kosovë vjen të shtunën

lipjanipress

Mustafa i thotë Palmerit se përkrahja e SHBA-ve për Kosovën është e pazëvendësueshme

lipjanipress
Skip to toolbar