LipjaniPress

QYLAGA DHE KROJMIRI MBËSHTESIN LËVIZJEN VETËVENDOSJE! DHE SELATIN RETKOCERIN (Foto)

Lipjani Zgjedhjet 2017

Kryetari Selatin Retkoceri ka vazhduar me shpalojsen e 25 zotimeve për Lipjanin.

Në tubime të ndara në fshatrat Qylagë dhe Krojmir qyetarët i dhanë mbështetje kryetarit Retkoceri. Rritja e cilësisë në arsim, përmisimi rrënjësor i shërbimeve në shëndetësi si dhe mbështetja për bujqit do të jenë ndërhyrjet e para të qeverisjes sonë.
Mbështetja e madhe dhe çdo ditë në rritje për Lëvizjen VETËVENDOSJE! janë dëshmia për fitoren tonë më 22 tetor./LipjaniPress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress

Kërkohet ndihmë për shërim jashtë vendit për vëllezërit nga Gjilani

lipjanipress

Nënkryetari Xhemajli priti në takim Zëvendësministrin e Zhvillimit Rajonal Musa Cena

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka inspektuar asfaltimin e rrugëve në Gadime

lipjanipress

Qytetar të shumët nga Hallaqi i Madh sonte priten kryetarin Imri Ahmeti dhe ekipin e tij.

lipjanipress

Hajrullahu – ‘Shoqëria civile do të jetë pjesë e kabinetit tim’

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Shokuese qfar gjendet brenda Produkteve

lipjanipress

LDK Lipjan- Sonte vazhdojmë në TOPLIQAN

lipjanipress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

Shukri Buja tregon nëse Nisma do ta kandidojë për kryetar të Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar