LipjaniPress

Qytetari në Resnjë ndërroi jetë përderisa prente dru

Lajme

36 vjeçari nga Resnja dje ka ndërruar jetë në një aksident për derisa ishte duke prerë dru, njoftojnë nga MPB-ja.
Në stacionin policor në Resnjë dje rreth orës 13:10 është paraqitur se në fshatin Dollni Perovo nga një aksident gjatë prerjes dru ka ndërruar jetë R.T (36), përcjell Telegrafi Maqedoni.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë kryer prokurori publik dhe ekipi i stacionit policorë në Resnjë. Ndërsa në pajtim me prokurorin publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar tek familjarët për varrim./Telegrafi/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lipjani si gjithmon zemërgjerë për djaloshin 25 vjec Sejdi Smajli, mblidhen afro 40 mijë euro për pak orë

lipjanipress

Nënkryetari i Komunës së Lipjanit, Fauz Xhemajli priti në takim sot Zëvendësministrin për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim Rural, Shukri Maxhuni.

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Vendimi për Haradinajn më së largu deri më 14 shkurt – Serbia ende s’i ka dorëzuar letrat

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

Kraishta dhe Varigoci me LDK-në për kryeministrin në ardhje Prof.Dr. Avdullah Hoti

lipjanipress

Miratohet rezoluta: Krijimi i Ushtrisë në koordinim me SHBA dhe NATO’n

lipjanipress

Kjo është agjenda e plotë e manifestimeve të Pavarësisë

lipjanipress

VMRO apel gjykatësve: Mos bashkëpunoni me Prokurorinë Speciale

lipjanipress

Një muaj paraburgim për zyrtarin e Qeverisë

lipjanipress

Nëndega e Dytë e Gadimës së Ulët përkrahë fuqishëm Dr.Fitim Selimin

lipjanipress
Skip to toolbar