LipjaniPress

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

Lajme Lipjani

Lideri i AAK-së z. Ramush Haradinaj ka qëndruar në Lipjan, në një takim falënderues për qytetarët e Lipjanit.

Z. Haradinaj është pritur nga qindra qytetarë të Lipjanit të cilët tash do të vazhojnë rrugëtimin e tyre përkrah z. Haradinaj dhe AAK-së


Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Thaçi: Progresi nëntëvjeçar i Kosovës është vlerësuar nga Trump dhe liderët europianë (Video)

lipjanipress

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA’s dhe NATO’s (Video)

lipjanipress

Kanabisi edhe si ilaq shërues.(Video)

lipjanipress

Akulli në ndërtesa rrezikon kalimtaret edhe në trotuare.(FOTO)

lipjanipress

Hoxhaj: Serbia po përgatit skenarë të tjerë të provokimeve në rajon

lipjanipress

VMRO apel gjykatësve: Mos bashkëpunoni me Prokurorinë Speciale

lipjanipress

Vettingu “godet” gjyqtarët dhe prokurorët, Ambasada e SHBA-ve revokon vizat për disa prej tyre

lipjanipress

‘Kodra e Trimave’ proteston kundër ndaljes së shpeshtë të rrymës (Video)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti realizon premtimin për ndërimin e shkollës në fshatin Mirenë

lipjanipress

Agani tërhiqet nga gara për deputet shkak i aktakuzës

lipjanipress

Çanak: Kosova s’është e Serbisë, këtë do ta dëshmoj edhe me ndryshime kushtetuese

lipjanipress
Skip to toolbar