LipjaniPress

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

Lajme Lipjani

Lideri i AAK-së z. Ramush Haradinaj ka qëndruar në Lipjan, në një takim falënderues për qytetarët e Lipjanit.

Z. Haradinaj është pritur nga qindra qytetarë të Lipjanit të cilët tash do të vazhojnë rrugëtimin e tyre përkrah z. Haradinaj dhe AAK-së


Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Bastisen zyrat qendrore të Frontit Nacional të lideres së ekstremit të djathtë Le Pen

lipjanipress

Kështu duket qyteti qe e ndërtoi Pacolli nga zeroja (Foto)

lipjanipress

Shoqëria Civile në Lipjan, e kënaqur me zbatueshmërinë e Strategjisë për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun nga ana e Komunës

lipjanipress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

Shpërthim më bombë në një xhami gjatë namazit të xhumas 2 të vrarë 75 të lenduar rënd

lipjanipress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

lipjanipress

Skandali me mishin e prishur, mësohet sa kilogram kanë hyrë për një vit nga Belgjika në Kosovë

lipjanipress

Mediat serbe në panik: NATO po e armatosë Kosovën për ta marrë Veriun

lipjanipress

Policia britanike: Jemi duke e trajtuar sulmin si incident terrorist (Foto)

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

“Harvey” thyen rekordin amerikan me 1.250 milimetra shi për 58 orë

lipjanipress
Skip to toolbar