LipjaniPress

Reali merr një lajm të keq para ndeshjes me Celtan

Sport

Luka Modric nuk do të jetë në dispozicion të Zineidne Zidanes për ndeshjen e së dielës ndaj Celta Vigos

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric u rikthye të enjten në stërvitje, pas lëndimit që e kishte pësuar javë më parë.

Por, kroati nuk do të luajë të dielën në ndeshjen ndaj Celta Vigos, shkruan e përditshmja sportive madrilene, Marca.

Zidane nuk dëshiron ta rrezikoj Modricin, pasi i duhet për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Napolit.

Por, lajm i mirë për Realin është se James, Marcelo dhe Pepe kanë stërvitur normalisht, derisa fushës i janë rikthyer edhe Bale dhe Carvajal. /express/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dybala zhgënjen Unitedin (Foto)

lipjanipress

Lampard e do Iscon ne Chelsea

Granit

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

Juventus iu rikthehet fitoreve (Video)

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

SAS seasonal summer 2018 routes – 5 new destination & 27 new non-stop routes

lipjanipress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Granit
Skip to toolbar