LipjaniPress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

Lajme Lipjani

Rezultati perfundoj me kandidatin nga radhet e PDK Ismet Hajrullahu fitues me një epersi te vogel dhe siq shifet për Lipjanin gjasat pa balotazh asnjë subjekt politik nuk i ka./LipjaniPress.com//

Shih foto ose kliko ne linkun e rezultatit https://www.poll-maker.com/results1882756xbbA4c966-51#tab-2

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Haradinaj: Mali i Zi në NATO siguri për rajonin, do ta përfundojmë edhe demarkacionin

lipjanipress

Sabit Rrahmani në cilësi të përfaqësuesit të parë legjitim të komunitetit Ashkanli, datën 12 Nëntor 2017 t’i shpallë heronjë të gjithë 85 të vrarit e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Nesër sërish testohet alarmi në Prishtinë

lipjanipress

Intelektuali Agim Bahtiri godet komandantët

lipjanipress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

lipjanipress

Mjegulla bllokon Shkupin, anulohen fluturime, aterime në Prishtinë e Ohër…

lipjanipress

PDK dega në Lipjan ,mbajti takim në qytetin e Lipjanit

lipjanipress

Në Kosovë rritet numri i përdoruesve të narkotikës nën moshën 18 vjeç

lipjanipress

A u kopjua logo e 10-vjetorit të Pavarësisë? Vjen sqarimi nga presidenca

lipjanipress

Klemend Balili ndodhet brenda vendit, komunikon me letra me bandën e tij

lipjanipress

170 mijë euro për ndërtimin e shtratit të lumit Sitnica

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress
Skip to toolbar