LipjaniPress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

Lajme Lipjani

Rezultati perfundoj me kandidatin nga radhet e PDK Ismet Hajrullahu fitues me një epersi te vogel dhe siq shifet për Lipjanin gjasat pa balotazh asnjë subjekt politik nuk i ka./LipjaniPress.com//

Shih foto ose kliko ne linkun e rezultatit https://www.poll-maker.com/results1882756xbbA4c966-51#tab-2

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Çelaj lë Ministrinë, në kërkim të kandidaturës për Prishtinën

lipjanipress

Dëshmi të reja: Si i urdhëroi Millosheviq vartësit e tij për t’i fshehur krimet në Kosovë

lipjanipress

Në kujtim të përvjetorit të Masakrës së Reçakut

lipjanipress

Ky është vendimi i Gjykatës turke për gylenistët e deportuar nga Kosova

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur shefen e Zyrës së BE-së, Natalia Apostolova

lipjanipress

Rrustemi: Janë mbi 118 mijë votues të rijnë në këto zgjedhje

lipjanipress

Ferati: Muri do të rrënohet, s’ka rëndësi afati

lipjanipress

Kandidati për kryetar z. Heset Sahiti shpalosi edhe në Gllogoc programin për qeverisjen 4 vjeçare në Lipjan.

lipjanipress

Isa Mustafa flet për koalicionin me AKR’në

lipjanipress

Momenti kur vajza shtypet nga treni në Indi (Video+18)

lipjanipress

Shala: Aktualisht pajtimi mes shqiptarëve dhe serbëve, i pamundur

lipjanipress

Lufta e 3-të botërore?! Ja ku do të fshihen njerëzit më të pasur në botë në këtë kohë katastrofike

lipjanipress
Skip to toolbar