LipjaniPress

Rinia Demokratike e Kosovës – Lipjan

Lipjani

Ftesë:

Ftoheni të gjithë në debatin e organizuar me datë: 15.09.2017 e premte me kandidatin për Kryetar të Komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//

Jeni të mirëseardhur!

✔️PDK 94

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Limon Ramadani kryetar I PDAK-ës,dega në Lipjan,mbetet në detyrën e tij deri në fund të mandatit

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

AAK arrin marrëveshje koaliconi me dy parti (Foto)

lipjanipress

Press Lipjani

Koloneli Daniele Bajata me bashkëpunëtor nga KFORI, vizituan Xhaminë Mulla Sherif Ahmeti Lipjan.

lipjanipress

KQZ përmbyll procesin e certifikimit të partive dhe kandidatëve – kjo është lista e plotë

lipjanipress

Lipjan: PDK – vazhdon takimet me strukturat e saj

lipjanipress

Emrat e përsonave nga komuna e lipjanit të cilët jan fut në listen e veteranëve të UÇK’së

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress
Skip to toolbar